Info

Informace pro nakupující

Svetnice.cz není prodejcem věcí na servru Svetnice.cz neodesílá balíky ani nepřijímá platby - to je důležitý fakt od kterého se odvíjí systém dopravy, platby a poštovného. Věci prodávají a odesílají přímo výrobce.V případě platby dopředu platíte přímo na jejich účet. Dostupnost, způsob dopravy i cenu poštovného se dozvíte vždy u vybraného produktu.

Platba / Doručení


Způsob platby a doručení záleží na nastavení konkrétního prodejce

Platba předem převodem na účet
Platba dobírkou při přebírání zboží na poště
Osobní vyzvednutí
Jiná individuální dohoda s prodejcem

Výši poštovného je možné zjistit hned vedle produktu

Pokud si objednáváte věci od různých prodejců ( byť v jedné objednávce ) platíte poštovné každému prodejci zvlášť - je to proto protože věci které si kupujete nejsou na jednom místě a budou vám dopraveny zvlášť. Bohužel nevíme to žádným způsobem zefektivnit.

Dodací lhůty


O tom kdy budete mít balík doma rozhoduje mnoho faktorů . Některé věci jsou vyráběny na objednávku, tedy věc bude vyrobena až ve lhůtě jak je uvedeno pod cenou ( 3dny , týden, 2 týdny , měsíc ) . Pokud při věci není uvedena dostupnost měla by být připravena k odeslání ihned .

Většina prodejců odesílá v den kdy jim přijde platba na účet , v případě dobírky ihned . Prodejce je povinen odeslat věc do 7 dnů od obdržení peněz resp. potvrzení objednávky v případě dobírky (pokud nemá uveden jiný čas dostupnosti )

Doručení do zahraničí / SK


Ceny poštovného platí pro doručení na adresu v SK ! Chcete-li balíček doručit mimo ČR a Sk, je to na individuální dohodě s prodejcem .