angellucik 0%

O mně

Lucie Píchová Vítám Vás na svém obchůdku,

když jsem jako malá začala navlíkat svoje první korálky, netušila jsem, že jim natolik propadnu a stanou se mojí vášní. Začala jsem z nich tvořit pouze takové jednoduché náramky (asi jako každý :)) )a posléze, kdy jsem dostala svůj první tkalcovský rám, natolik jsem korálkům propadla, že jsem vytvářela různé náramky z korálků, několikrát si je i sama navrhla, protože jako asi každá mám ráda originalitu a něco co jen tak někdo nemá. Postupem času mě začali zajímat další věcičky, které by se z korálků daly vytvořit až jsem se dostala k materiálům jako je bavlnka, kůže, scoubidu, drátky...

Bohužel, posléze jsem svoje hobby opustila a po několika letech zase oprášila svoje staré známé zkušenosti a znalosti, takže postupně sem budu přidávat jednotlivé výrobky, abyste měli možnost poznat také moji tvorbu.
Stále objevuji nové a nové věci, protože mě to baví a protože každý šperk(bižuterie, náramek, náušnice,...) jsou pro mě určitou inspirací ke tvorbě a také je to pro mě určitý relax od všedních dnů a starostí. Takže když mám občas spoustu nevyužitého času,sednu si a začínám tvořit.. Jak už jsem řekla, určitou inspirací jsou mi různé šperky, ale také čerpám z různých stránek a literatury. Kromě toho, že ráda zkouším nové věci, kromě šperků také pracuji s malbou na textil, různými korálky a flitry a nově také šiji (kabelky,peněženky,hračky pro děti, bytové doplňky,mimi oblečení,apod..)

Budu ráda pokud se Vám některý z mých výtvorů bude líbit, potěší Vás, udělá radost, pobaví,... Neváhejte mi napsat svoje komentáře, postřehy i nápady. Velmi ráda odpovím a případně i zrealizuji :)

Děkuji za pozornost a přeji všem spoustu úspěchů jak inspirativních tak prodejních:))

Poslední články na blogu

Zatím žádné články.

Poslední komentáře

Zatím žádné komentáře.

¨

Produkty, které se mi líbí

Nebyly nalezeny žádné produkty.