domacimydlarna 0%

O mně

Zdeňka Boušková Na přelomu roku 2013 jsem přemýšlela, co by mě naplňovalo a bavilo dělat. Jaké jsou moje přednosti a jaké má být moje pracovní určení. Jelikož jsem vystudovaná zdravotní sestra, mám přirozený vztah k péči o tělo a mysl. Moje přírodní JÁ chce něco mnohem víc, než jsou standardní, byť kvalitní kosmetické produkty a mé estetické JÁ, které se aktivně zabývá vizážistikou zase přirozeně tíhne ke kosmetice a rozličným alternativním směrům. A tak po náhlém impulzu vzniklo mé úplně první domácí mýdlo a první domácí balzám na rty. A teď každý týden přibývají nejen nová mýdla, ale také domácí přírodní kosmetika. Věřím, že z mých produktů budete stejně nadšení, jako já!

Přírodní kosmetika je vyráběna z rostlinných olejů a másel. Je obohacena nejkvalitnějšími esenciálními oleji, minerály, vitamíny a pěstícími látkami. Vše připravováno s velkou láskou a maximálním zajištěním kvality zpracování. Kosmetika je chráněna přírodními antioxydanty a konzervanty, tak že Vám vydrží mnohem déle, než běžně vyráběná domácí kosmetika. A to i bez jaké koliv chemie!

Přírodní mýdla jsou celá vyráběna ručně z nejkvalitnějších rostlinných olejů s příměsí kvalitních esenciálních olejů, koření a mnoha přírodních aromat a bylin. Díky pečlivé a láskyplné přípravě metodou za studena si mýdla uchovávají všechny výživné látky, vitamíny a minerály z rostlinných olejů i nádhernou vůni z esenciálních olejů. Každé mýdlo je obohaceno o výživné látky, které dotváří jedinečný zážitek z jejich používání.

Poslední články na blogu

Zatím žádné články.