hackulenka 0%

O mně

Lenka Halšková Vítam všechny,co ke mě zavítali.Do světa dětiček a háčkovaných věciček.
Věřím,že budete rádi nahlížet.A pokud si něco zakoupíte,doufám,že budete spokojeni.Vaše dítko bude určitě originální a jedinečné.
Těšte se na další modely:-)Odstartovali jsme kolekcí vhodnou do ateliéru,ale budou i čepky na každý den:-)

Ráda bych se vám představila :-), jmenuji se Lenka, mám hodného manžela, dvě děti a 2 kocoury :-).

Ať jsme to neplánovali, tak k nám, teda k mé dceři, přibyla malinká Belinka ♥.Takže jsem se ve svých 38 letech stala babičkou :D. A je to skvělé!!!

A od toho vzniklo mé háčkování, které mě ohromně baví. Takže nejdřív jsem oháčkovala naší malou, pak děti mých kamarádek a jsem ráda za každého zákazníčka.

Od malinka pořád něco tvořím, hóóódně jsem pletla, šila, kreslila, modelovala..., po návštěvách jsem všude tahala klubka a jehlice...

Pak jsem měla malou osmiletou pauzu, ale nemohu říct, že bych nic nedělala, protože v zaměstnání tvořím denně. Pracuji v květinářství a aranžování květin a svíček je mým denním chlebem.

Ted trochu bojuji s časem, nevím co dřív, chtěla bych dělat a tvořit ještě víc??!!? Chtěla bych se naučit plno věcí... Rebornovat panenky, rozšířit sortiment, naučit se španělsky :D... Den je pro mě krátký, ale mám elán a chut a můj život mě baví. Miluji ty, co mám. ♥

Těší mě, když se moje tvorba někomu líbí. Mé výrobky většinou vznikají za svitu měsíce a na práci dohlíží dva moji kocouři. Jsem nekuřák a objednávku ode mě dostanete hezoučky zabalenou v celofánu a většinou v bublinkové obálce.

Poslední články na blogu

Zatím žádné články.

Poslední komentáře

Zatím žádné komentáře.

¨

Produkty, které se mi líbí

Nebyly nalezeny žádné produkty.