hewena 0%

O mně

Helena Vacková Zabývám se tvorbou bižuterie, doplňků, drobných dekorací, k čemuž používám vesměs české sklo - broušené a mačkané perličky. Většina vystavené bižuterie je zhotovena pouze v jednom kuse, případně v minisériích nejvýše 5ti kusů, takže nákupem zde získáváte i jistotu originality. Nebráním se ani tvorbě na zakázku, podle vašeho přání.
Obchodní podmínky platné k profilu "hewena" , dle Nového občanského zákoníku :

1. Právo odstoupit od smlouvy

Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

a) Zboží nám, po oznámení vnitřní poštou na tomto profilu, bez zbytečného odkladu zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

b) Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme.

c) Zboží je nutno vzhledem k jeho povaze vrátit nepoužité, v původním stavu a balení.

3. Další ustanovení

a) Úprava výrobků, či jejich jiná barevnost je dle dostupnosti materiálů možná, avšak pouze po domluvě předcházející vaší objednávce.

b) Kovové části mohou časem působením vzduchu, agresivního potu, apod. změnit vzhled, což je u obecného kovu přirozený jev. Toto nezakládá důvod k reklamaci!

c) Základní pokyny pro údržbu : Aby vám mnou vyrobené šperky sloužily co nejdéle s nezměněnými vlastnostmi, je potřeba vyvarovat je styku s vodou, chemikáliemi (parfém, lak na vlasy, ...), nevystavovat vlhku, na noc odkládat.

d) Oprávněné reklamace budou řešeny k maximální spokojenosti zákazníka.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2014

Poslední články na blogu

Zatím žádné články.