koralkyprotvorilky 0%

O mně

Kateřina Budařová Dobrý den milé tvořilky,

tento obchůdek je vytvořen pro Vás všechny, kteří rádi tvoříte a nakupujete za příznivé ceny.

Náš obchůdek začal fungovat, když jsme se rozhodly prodávat komponenty, kterých bylo v balení hodně a samy jsme je nespotřebovaly. Postupem času jsem začala shánět nové korálky a komponenty nejen pro sebe, ale i kamarádky tvořilky a rodinné šikovné ručičky. Aktuálně máme s maminkou menší obchůdek, na který se zde můžete podívat :)

V naší nabídce můžete najít korálky, komponenty, nářadí, návlekové materiály i hotové stuhy na krk pro výrobu bižuterie.

Sortiment zboží budeme rozšiřovat, aby si každý co nejdříve vybral u nás vše, co potřebuje

Nevyhovuje Vám počet ks v balení? Napište nám a určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.

Nevíte co s korálky, nebo komponenty v mé nabídce? Inspirujte se na mém druhém profilu jménem Katka

Odesílání zboží

- vždy nejpozději 3. den od obdržení platby na bankovní účet. Zásilky zasíláme v bublinkových obálkách, aby se zboží při přepravě neponičilo. Po odeslání zásilky Vám automaticky zasíláme č. zásilky, abyste mohli balíček sledovat.

Faktura

- naleznete ji vždy v el. podobě u Vaší objednávky. V případě, že ji chcete zaslat i v papírové podobě, stačí napsat tuto informaci do objednávky

Přeji Vám tedy příjemné nakupování a věřím, že se k nám do obchůdku brzy rádi vrátíte.

Katka Budařová


Pozor prosím - barevnost produktů se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a rozlišné kalibraci monitorů. Drobná barevná odlišnost produktů nebo velikost+/- 1mm není relevantním důvodem pro podání reklamace.

Poslední články na blogu

Zatím žádné články.