miribella 0%

O mně

Miroslava Ježková Těší mě! Jmenuji se Miri a zboží pod značkou Miribella jsem pro Vás osobně ušila.

Šití je mým koníčkem a věnuji se mu přes 7 let. Poslední rok se šití věnuji intenzivně. Začínala jsem jednoduššími projekty jako dětské tepláčky, tašky, polštáře a propracovala jsem se až k dámským šatům, apod.

Moje profese je účetní. Ale od malička je můj život prošitý barevnými bavlnkami, pentličkami, nitkami, látkami, pastelkami, korálky. Ve světě čísel mi neustále chyběla radost z hmatatelných ručně vyrobených výtvorů.

Přeci jen i při šití v sobě účetní nezapřu. Vše mi musí přesně pasovat, vše si dvakrát i víckrát přepočítám a přeměřím. Dokud já sama nemám z ušitého výrobku radost, tak ho ani světu neukážu.

Šiji protože mě to baví, ne proto, že musím. A věřím, že to je na odvedené práci vidět. Šiji s radostí a šiji pro Vaši radost z originálních zástěr, utěrek, chňapek, atd.

A proč šiji zrovna zástěry? Začalo to tím, že jsem sama pro sebe hledala zástěru. Zajímavou, veselou, nápaditou a přitom elegantní, ve které se budu cítit hezky. Dávám přednost šatům a kolovým sukním a nechtěla jsem je překrýt zástěrou s typickým rovným střihem. Věřím, že si moje zástěry najdou svého zákazníka.

Hezký den, Miri

Poslední články na blogu

Zatím žádné články.